Sokkel met plexiglas kap

Kleur

Vanaf 230,00 incl. btw

Levertijd: 12-14 werkdagen

Plexiglas kap sokkel: stijlvolle presentatie en optimale bescherming
Soms heeft u één product dat net iets specialer is dan de rest. Wilt u hier extra aandacht aan geven of de exclusiviteit van dit object benadrukken? Met een plexiglas kap sokkel trekt u eenvoudig alle ogen naar uw product en versterkt u de boodschap die u wilt overbrengen.

Waarom kiezen voor een sokkel met plexiglas kap?
De combinatie van een sokkel en glasheldere plexiglas kap biedt een hoogwaardige presentatie voor uw objecten. Dankzij de kap blijft het product volledig zichtbaar terwijl het beschermd wordt tegen aanraking en stof. Tegelijkertijd kan het object optimaal belicht worden, zonder dat u concessies hoeft te doen aan de uitstraling. Hierdoor is een plexiglas kap sokkel ideaal voor presentaties in een galerie, een winkel, een showroom of zelfs thuis in de woonkamer.

Maatwerk voor uw product
Elk product heeft unieke afmetingen, daarom kunnen zowel de sokkel als de plexiglas kap volledig op maat worden vervaardigd. Zo sluit het presentatiemeubel perfect aan bij de afmetingen van uw object en creëert u een professionele en stijlvolle presentatie.

Pasvorm en afwerking
Bij het vervaardigen van de sokkel met plexiglas kap wordt veel aandacht besteed aan pasvorm en afwerking. Een MDF-plaatje van 12 mm wordt bovenop de sokkel bevestigd en in dezelfde kleur gespoten als de sokkel. Over dit plaatje schuift de plexiglas kap strak heen, waardoor het object veilig staat en de presentatie een luxe uitstraling krijgt.

De plexiglas kap zelf wordt standaard gemaakt van 3 mm dik acryl (afhankelijk van de afmetingen) en kops verlijmd . Voor een extra strakke en exclusieve uitstraling is ook een kap in verstek verlijmd mogelijk. Zo ontstaat een presentatie die zowel stijlvol als functioneel is, waarbij uw object volledig tot zijn recht komt en optimaal wordt beschermd.

Maatwerk en contact
Wilt u een plexiglas kap sokkel op maat laten maken? Of wilt u een specifieke afmeting, kleur of afwerking? Maatwerk is altijd mogelijk. Vraag een offerte aan of stuur uw wensen naar info@luukzuilen.nl. Zo krijgt u een presentatiemeubel dat volledig voldoet aan uw wensen en zorgt voor een professionele, stijlvolle en veilige presentatie van uw unieke object.

Productspecificaties

Gewicht sokkel 8 kg (30 x 30 x 80cm)
Gewicht plexiglas 2 kg (30 x 30 x 30cm)
Kleur RAL, NCS, Sikkens Concept 4041 & 5051
Gebruik Enkel binnen, niet vochtbestendig
Draagkracht 80 kg (30 x 30 x 80cm)
Afwerking Professioneel gespoten in water gedragen lak
Verlijming sokkel Verstek met facetrand
Verlijming plexiglas kops met facetrand
Uitvoering Hol met bodem